Tábor pro děti a mládež

Letní týdenní pobyt pro mládež ve Vysoké u Jihlavy od 9.7.2016 do 16.7.2016. Tématem tábora bude osidlování Ameriky. Ocitneme se v roli přistěhovalců a zažijeme některé jejich životní starosti a radosti. V současné době máme 33 přihlášených.

Podrobnější informace:

registrační formulář: http://nnjihlava.cz/registrace-na-akci/

Cena:  1800 Kč. Platba osobně v hotovosti, nejpozději v den nástupu na pobyt. Potvrzení o platbě vám samozřejmě můžeme dát, ale ne s razítkem státem uznané organizace. Pobyt budeme pořádat jako soukromé osoby.

Ubytování ve velké rekreační chatě ve Vysoké u Jihlavy s postelemi pro 30 osob, vybavené záchody a sprchami, elektřinou i pěknou kuchyní, jídelnou a společenskou místností. Pokud nás bude víc, postavíme na louce vedle chaty stany.

Chata je na okraji malé vesnice, s velkým oploceným pozemkem okolo, prakticky v přírodě. V dosahu je národní přírodní rezervace Velký Špičák s původním bukovým pralesem.

Věk: od 12 let.
Při přípravě uvažujeme cílovou skupinu12-18 let. Vzít o něco mladší nejsme striktně uzavřeni, můžeme se domluvit indivudálně.

Hlavním vedoucí: Michal Rod, tel: 774695052, microd@seznam.cz <microd@seznam.cz>
zástupce: Libor Bobek, tel.: 730819006, nebo 734795813, libor.bobek@centrum.cz <libor.bobek@centrum.cz>

Přihlášení: v odpovědi na tento mail na libor.bobek@centrum.cz <libor.bobek@centrum.cz>.

Konečná uzávěrka přihlášek: 15.6.2016

Pokud budete rozhodnuti se zúčastnit, napište to prosím co nejdříve. Budu rád, když odpovíte i pokud se Vaše dítě nezúčastní. Děkuji.
Email  s bližšími informacemi Vám pošleme po uzávěrce přihlášek